Otroci so naš največji zaklad, zato skrbimo za njihov celovit razvoj ter si prizadevamo za zagotavljanje njihovih pravic. Tudi možnost ustvarjalnega izražanja je pravica otroka, saj omogoča razvoj ustvarjalnega mišljenja.

V meniju “Vrtec skozi objektiv” dela razstavljajo otroci iz različnih oddelkov našega vrtca. “Igrarije” pa pridejo prav, ko zmanjka idej za igro, ko iščete uganke, besedila pesmic ali zgodbo za lahko noč.

Izbrali smo tudi nekaj zanimivih spletnih naslovov, ki vam utegnejo olajšati iskanje pravilnih odgovorov pri skrbi in vzgoji vaših otrok.

Pomagajte nam graditi skupno bazo dobrega znanja za starše. Posredujte namig za koristno spletno stran, knjižni naslov ali idejo za “kratek čas” na naše uredništvo.

Povezave

“Igrarije” – Pesmice in izštevanke

 

(Skupno 297 obiskov, današnjih obiskov 1)